KONST / Litografier / Färglitografi 12433035
nr 1243 3035
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Träd. Signerad, daterad -75,55/70. Motivet: 52x41
Kondition: slitage, missfärgad
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
måndag 25 mars 2019
kl 20:12:31
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg